Informator Turystyczny
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Prowadzimy w Polsce Dystrybucję Map:

Słowacja

Węgry

Rumunia

 

Polecamy Karpaty Ukraińskie

Tatry Bielskie Tatry Wysokie - Polskie i Słowackie - mapa Sygnatura

Dostępność: brak towaru
Cena: 9,99 zł 9.99 PLN
quantity szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: -
Kod produktu: 1052

Opis

Tatry Wysokie
Słowackie i Polskie

Mapa Turystyczna

Skala: 1 : 25 000
Sezon 2019/2020


 

Numeracja Szlaków Turystycznych wg J. Nyki
Bardzo Bogaty Przewodnik - Informator
Schematy Szlaków Turystycznych
Stopień Trudności Szlaków
Zasięg Telefonów Komórkowych
Wyciągi Narciarskie
Łańcuchy * Siatka GPS
Czasy Przejść

 

"Mapa Tatr Wysokich (i Tatr Bielskich) w skali 1:25 000 jest kontynuacją serii zapoczątkowanej przez mapę Tatrzańskiego Parku Narodowego. Została opracowana w tym samym stylu. Jest jedyną polską mapą tego rejonu w skali 1:25 000. Od wydania 2006/07 obejmuje także część Magury Spiskiej. Mimo dużego rozmiaru można ją wygodnie używać w terenie, rozkładając jedynie małą część.

Legenda zawiera około 100 znaków, opisanych w 6 językach. Żadna mapa nie posiada tylu nazw fizjograficznych jak nasza. W dodatku, na obszarze Słowacji, wszystkie nazwy mają polskie odpowiedniki. Plastyczne cieniowanie i rysunek rzeźby przystępnie pokazują ukształtowanie terenu. Siatka do GPS, winietki roślin i zwierząt, czasy przejść, te i wiele innych informacji sprawiają, że mapa może być używana przez wszystkich. Numeracja szlaków wg J. Nyki.

Informator na odwrocie naszej mapy jest niezwykle bogaty. Oprócz informacji geograficznych o pasmie górskim, jest bardzo obszerny przewodnik po dolinach, słowackich i polskich, wraz z fotografiami schronisk i pełną informacją o nich. Plany miejscowości, schemat szlaków, zasięg telefonów komórkowych, informator turystyczny i panoramy dopełniają całości. Liczne fotografie krajobrazów oraz winietki roślin i zwierząt uatrakcyjniają tekst.

Mapa jest aktualizowana corocznie a legenda jest systematycznie poszerzana w kolejnych wydaniach, m.in. w oparciu o propozycje użytkowników. Lasy, zniszczone w czasie wichury w 2004 roku, zostały starannie rozrysowane na nowo.

Mapę można skleić z arkuszem Tatr Zachodnich (mapa sygnatura), otrzymując efektowny obraz całych Tatr."

Fragment Mapy

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl