Informator Turystyczny
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Prowadzimy w Polsce Dystrybucję Map:

Słowacja

Węgry

Rumunia

 

Polecamy Karpaty Ukraińskie

Beskid Wyspowy - mapa Sygnatura

Dostępność: brak towaru
Cena: 9,99 zł 9.99 PLN
quantity szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: -
Kod produktu: 1401

Opis

Beskid Wyspowy

Mapa Turystyczna

Skala:
1 : 50 000 - Cześć Zachodnia
1 : 75 000 Cześć Wschodnia

Wydanie II, sezon 2011/12/13 
Od Myślenic i Bochni po Nowy Sącz
Jezioro RożnowskieMapa obejmuje cały Beskid Wyspowy, przy czym fragment wschodni jest na rewersie w skali 1:75 000. Na zachodzie jest pokazana część Beskidu Makowskiego, na południu - część Gorców, na północy - część Pogórza Wiśnickiego, na wschodzie - część Pogórza Rożnowskiego.

Legenda zawiera ok. 95 znaków, opisanych w 5 językach (PL, GB, D, SK, F). Bardzo plastyczne, kolorowe cieniowanie i poziomice co 20 m przystępnie pokazują ukształtowanie terenu. Cechy charakterystyczne mapy to: gęsta sieć ścieżek i dróg, czytelna baza noclegowa i szlaki turystyczne, szlaki konne, narciarskie oraz szlaki i trasy rowerowe, wyraźne wyciągi narciarskie i kolejki, starannie wyliczone czasy przejść, siatka do GPS, szczegółowa zabudowa dobrze widoczna nawet w lasach.


Na rewersie jest mapa Jeziora Rożnowskiego w skali 1:50 000 oraz mapa części wschodniej beskidu. Oprócz informacji geograficznych o pasmie górskim, jest szczegółowa informacja o wszystkich schroniskach i bazach noclegowych PTTK wraz z ich fotografiami. Nie pominięto też innych obiektów noclegowych w górach. Jest tu: schemat szlaków z plastycznym cieniowaniem, zasięg telefonów komórkowych, mapa dojazdu, informator turystyczny, plany Myślenic, Limanowej, Mszany Dolnej i Rabki-Zdroju, oraz panorama z Ćwilina.

Mapa zawiera komplet informacji dla turysty pieszego, ale także uprawiającego narciarstwo, jazdę konną lub rowerami. Jest idealna dla osób przemieszczających się samochodem, ale także autobusem (nazwy przystanków!). Mapa może być z powodzeniem wykorzystywana przez elity turystyczne jak i przez zwykłych turystów. To bardzo przyjazna mapa.

Mapa jest aktualizowana corocznie. W ostatnim wydaniu gruntownie poprawiono nawierzchnię dróg, wszystkie kategorie obiektów noclegowych, przebieg szlaków wszelkiego rodzaju. Dodano karczmy i supermarkety.

Fragment Mapy:Zasięg Mapy:Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl